Zabiegi na redukcję rozstępów – wszystko co powinniście wiedzieć

Zabiegi na redukcję rozstępów – wszystko co powinniście wiedzieć
5 (100%) 37 głosów

Rozstępy problem wielu kobiet i wielu mężczyzn. Rozstępy to nieestetyczne zmiany na skórze, które są wynikiem gwałtownego przybierania na wadze, intensywnego wzrostu, ciąży, zaburzeń hormonalnych lub predyspozycji genetycznych.

Rozstępy to nic innego, jak przerwanie ciągłości tkanki, która prowadzi to powstania blizn. W Pierwszej fazie rozstępy mają kolor różowy, wtedy ich likwidacja jest stosunkowo prosta. W drugiej – przybierają kolor białawo-perłowy, a ich usunięcie jest znacznie trudniejsze, ale ciągle możliwe. Powstają najczęściej na brzuchu, udach, pośladkach, ramionach, a także piersiach.

Co na rozstępy i jak się pozbyć rozstępów?

Nie jesteśmy w stanie usunąć rozstępów stosując kremy, jednakże współczesna medycyna estetyczna jest bardzo pomocna. Zatem jakie zabiegi na rozstępy są skuteczne? W walce z rozstępami niezwykle pomocne są: Pollogen Legend Surgen, Dermapen/ Mezopen, Palomar Emerge, a także Mezoterapia igłowa.

Najchętniej wybierane sposoby na rozstępy to przede wszystkim:

Pollogen Legend Surgen

To pierwsza propozycja na usuwanie rozstępów. Urządzenie łączy technologię fali radiowej i prądu galwanicznego, dzięki temu następuje stymulacja włókien kolagenowych i fibroblastów. Następuję przebudowa struktur skóry, stare tkanki zostają zastąpione nowymi, a efekty to nie tylko likwidacja rozstępów, ale także odżywienie, ujędrnienie, odmłodzenie skóry.

Dermapen/Mezopen

To kolejny sposób na rozstępy. Przez mikronakłucia wprowadza się pod skórę substancje aktywne. Wbrew pozorom zabieg nie jest bolesny, jest natomiast całkowicie bezpieczny, gdyż iniekcję można regulować w zakresie od 0,5mm do 2,5mm. Jako, że zabieg wpływa na pobudzenie produkcji fibroblastów, uzyskujemy odmłodzoną skórę, ze znacznie spłyconymi rozstępami, ujędrnioną i napiętą.

Palomar Emerge

Laser na rozstępy to rewolucyjna metoda na walkę z rozstępami ponieważ usuwanie rozstępów laserem jest najbardziej efektowne i skuteczniejsze. Laser radzi sobie doskonale nawet z bliznami w ich zaawansowanej fazie, gdy przybierają już kolor białawy. Palomar Emerge to nieablacyjny laser frakcyjny. Jego działanie polega na emitowaniu mikrowiązek światła w głąb skóry, pobudzając ją w ten sposób do intensywnej regeneracji. Zabieg ten niesie za sobą wiele korzyści. Możemy cieszyć się nie tylko usuniętymi rozstępami, ale także ujędrnieniem i napięciem skóry.

Mezoterapia igłowa

Polega ona na wprowadzaniu substancji odżywczych bezpośrednio pod skórę za pomocą strzykawki. Zabieg jest mało przyjemny, natomiast efekty są tego warte. Rozstępy są znacznie spłycone, dodatkowo zmniejsza się widoczność cellulitu, skóra jest napięta i ujędrniona.Teraz już wiesz, jak pozbyć się rozstępów. Pamiętaj, że im szybciej zadziałasz, tym lepsze rezultaty możesz osiągnąć.

O tym, który z zabiegów będzie dla nas idealny, zdecyduje wykwalifikowany kosmetolog, który podczas konsultacji dokona obserwacji skóry. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta, można osiągnąć naprawdę spektakularne efekty. Współczesna medycyna estetyczna sprawiła, że usuwanie rozstępów stało się skuteczne i przyjemne. Warto w tym miejscu także wspomnieć o dość ciekawej propozycji w postaci darmowych konsultacji w Clinica Cosmetologica.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

92 − = 86